Sierpień 2020

Cześć Kochani!

Wakacje się niektórym z was za momencik skończą, więc mamy dla was (jak i dla tych, którzy wakacje wciąż mają, oraz tych, którzy już nie pamiętają, co to znaczy „wakacje”) porcję nowych rozdziałów i garść przydatnych informacji 😀

Otóż mamy dla was tym razem AŻ 3 ROZDZIAŁY!!! Dołączyła też do nas nowa, wspaniała edytorka, Hanaji! Pamiętajcie, że każdy z was może spróbować swoich sił w pięknej sztuce skanlacji – a im nas więcej, tym więcej rozdziałów, więc… na co czekacie?

Wracamy z daaawno nie widzianym projektem, szczególnie bliskim mojemu serduszku, bo tłumaczę go prawie od początku mojego pobytu w grupie – Komatta powraca, i będzie regularnie pojawiać się w naszych aktualkach <3 Kończymy też Baby I Love You, kolejny projekt swojego czasu przez nas zaniedbany.

!Ważna informacja! – pewnie pamiętacie, że kilka miesięcy temu strona padła i od tamtej pory obiecujemy wam możliwość wparcia finansowo naszego miejsca na serwerze – od teraz możecie wreszcie to zrobić, wystarczy wykonać przelew na dowolną kwotę na nasze koto mailowe przez PayPal – akumalovebl@gmail.com

Pamiętajcie, że każda kwota, nawet taka symboliczna złotówka, to dla nas wielkie wsparcie i znak, że cieszy was to, co robimy!

A teraz pobierajcie, czytajcie, dbajcie o swoje zdrowie i pamiętacie, że Covid-19 wciąż zbiera żniwo.

Do zobaczenia na koniec września!

Hana to Akuma vol04ch02 (19) – [MEGA]
Baby I Love You vol01ch03 – [MEGA]
Komatta Toki ni wa Hoshi ni Kike! vol07ch02 – [MEGA]

Komentarze 2