Styczeń 2020

Cześć Wszystkim w Nowym Roku!!

Mimo deszczu i pogody istnie niezimowej, nie zmienimy bannera – po części dlatego, że wciąć z utęsknieniem czekamy na śnieg (który nawet ostatnio spadł xD) a po części dlatego, że jest za ładny, żeby go zastępować jakimś nijakim i deszczowym (plus nie po to go robiłam, żeby zmieniać po miesiącu). Przynajmniej na stronie jest ładnie i zimowo <3

Wraz z rokiem 2020 nadeszły pewne zmiany:
Po pierwsze, nasz skład się lekko zmienił, pozostawiając jedynie tych członków, którzy wyrazili chęć dalszej, nieco bardziej zorganizowanej współpracy.
Po drugie, witamy na pokładzie nową tłumaczkę Carly (niebawem ona i Haruka pojawią się w zakładce „Akumcie”; niebawem to jest wtedy, gdy prześlą nam grafiki i opisy 🙂
Po trzecie, niestety, musimy zrezygnować z niektórych projektów. Mamy nadzieję, że nie będziecie nam mieli tego za złe, jako że zaowocuje to częstszymi aktualkach serii bardziej popularnych (plus mamy jeden powrót, więc chyba wszystko gra 😀 )

Niniejszym rezygnujemy z: Gakkou no Sensei i Seito Kaichou ni Chuukoku.
Witamy z powrotem: Blue Sky Complex, które okazało się wcale nie kończyć na 3 tomie xD

Dalej już was nie zanudzam i prezentuję linki do rozdziałów:

Bara no Tame ni tom 2 rozdział 4 [MEGA]
Blue Sky Complex tom 4 rozdział 1 [MEGA]

Komentarze 2

  • Świetnie, że wraca blue sky complex. Bardzo dobra mangusia. Dzięki za tłumaczonko

  • Wiedziałam, że Blue Sky Complex poleciało dalej i zastanawiałam się, czy będziecie tłumaczyć. Dlatego cieszę się, że wróciło 😉 Trochę szkoda porzuconych projektów, ale rozumiem Waszą decyzję.